Regulamin

Polityka Prywatności

Kontaktując się za pomocą formularza na naszej stronie internetowej Solace sp. z o. o. zbiera i przetwarza jedynie dane udostępnione przez osoby korzystające z formularza takie jak: numer telefonu, adres poczty email itp.

Dane zbierane za pomocą formularza kontaktowego są wykorzystywane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania osób korzystających z formularza.
Wypełniając formularz otrzymają Państwo informacje drogą e-mailową o możliwości zapisania się na newsletter. Po potwierdzeniu zapisu, informacje te trafiają na listę mailingową obsługiwaną przez Freshmail Sp. z o.o. - operator serwisu freshmail.pl. W każdym momencie klikając link anulujący subskrypcję i znajdujący się w stopce każdego newslettera, możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera.
Nasza baza danych zabezpieczona jest przed dostępem osób nieupoważnionych.
W przypadku gdy osoba korzystająca z formularza żąda usunięcia lub modyfikacji przesłanych danych powinna w tym celu skontaktować się z Solace sp. z o.o. w formie pisemnej, telefonicznie pod numerem infolinii 801000130 lub za pomocą poczty e-mail na adres: biuro@solace.pl.

Informujemy, iż odpowiedzi udzielane na zapytania wystosowane za pomocą formularza kontaktowego oraz wszelkie inne informacje zamieszone na stronie internetowej nie mają charakteru porad prawnych, lecz jedynie informacyjny wynikający z przyjętego modelu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Solace sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialność za ich wykorzystanie lub interpretację.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z formularza kontaktowego lub treści zamieszczonych na stronie prosimy o kontakt w formie pisemnej, telefonicznie pod numerem infolinii 801000130 lub za pomocą poczty e-mail na adres: biuro@solace.pl.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.
Kancelaria Odszkodowawcza Solace zapewnia swoim Klientom pełne bezpieczeństwo w zakresie przekazanych danych osobowych, w tym zwłaszcza danych wrażliwych dotyczących stanu zdrowia. Nasz zbiór danych osobowych zarejestrowany jest u Generalnego Inspektora Danych Osobowych - pobierz plik

Jakie sprawy obsługujemy